Dóka Istvánné levele F Gyula részére _ Tagscherer Erzsébet

«« Vissza ««

Vendégkönyvi bejegyzésre válasz

Dátum: 2012-12-30 19:13:02, GMT +1

Név: F Gy

Sorszám: 74

 

Tisztelt Szerkesztők!

Valamikor régen, egy lomtalanításnál találtam egy dobozt, amiben Tagscherer Erzsébet vasúti igazolványa található 1918-ból illetve 1936-ból. Szeretném a hozzátartozóihoz eljuttatni, de csak itt, az iskola oldalán tudtam beazonosítani pontosan. Kérem, ha tudnak, segítsenek, mert itt elakadtam. Tisztelettel.

 

 

Üzenet küldője: Dóka Istvánné

Feladás dátuma: 2012. december 31. 21:06

 

Kedves F Gyula!
Nagy örömmel fogadta szerkesztőségünk az Ön vendégkönyvi bejegyzését, melyben iskolánk leánygimnáziumi éveinek egyik tanáráról írt. Honlapunk oldalain minden létező dokumentum bemutatását – melyek volt diákjainkkal, ill. egykori tanárainkkal kapcsolatosak - fontosnak és értékesnek tartjuk. Ezért köszönettel vennénk, ha az Ön által említett vasúti igazolvány scennelt másolatát megküldené címünkre: janosballa@tolna.net A hozzátartozók itt megtekinthetik, s akkor egy találkozás létre jöhet.

Várjuk tehát szíves válaszát és a mellékletet.
Üdvözlettel: Dóka Istvánné, a honlap szerkesztője.

Tagscherer Erzsébet

 

 

Szerkesztői kiegészítés!

2013. január 1-én 12:27 Gyula megküldte a képeket, melyeket felhelyezünk a honlap egyik oldalára.

 

 

Üzenet küldője: Dóka Istvánné

Feladás dátuma: 2013. január 1.  12:45

 

Kedves Gyula!
Nagy örömünkre szolgál, hogy a fényképes igazolványokat megküldte. Nagyon dicséretes a lelkiismeretessége. Köszönjük. A képeket hamarosan feldolgozzuk, és beillesztjük a honlapra. Ha elkészült, megírjuk Önnek, illetve elküldjük a linket, ahol látható az oldal. Üdvözlettel: Dóka Istvánné Marika

 

 

Üzenet küldője: Dóka Istvánné

Feladás dátuma: 2013. január 3. 18:02

 

Kedves Gyula!
A képek felhelyezésre kerültek.  Még egyszer köszönjük, hogy felkereste honlapunkat. Ha nálunk jelentkezne egy hozzátartozó, akkor majd megadjuk az Ön e-mail címét, hogy felvehessék a kapcsolatot.

Üdvözlettel: Dóka Istvánné Rácz Mária, volt bagis diák

 

 

«« Vissza ««Észrevételeket és javaslatokat a dokaistvanne@gmail.com e-mail címre várjuk.