«« Vissza ««
From: Király Csaba [mailto:abacs1@t-online.hu]
Sent: Thursday, March 31, 2011 8:48 PM
To: Knyazoviczki Gábor
Subject: Bagi 87c
Kedves Gábor!
Örömmel töltött el, hogy ennyi év után felismertél. Azért is volt számomra különleges a harmadik személyes találkozó, mert az előzőekben udvarias, profi viselkedést tanúsítottál velem szemben, mint ügyféllel.
Mikor osztálytársaid nevét említetted, csak később kapcsoltam, hogy az utolsó osztálytalálkozótokon ott voltam, ahová Te nem tudtál elmenni. A tablókép alapján emlékeztem Rád, de ha nem kérdezel, én nem tudlak azonosítani.
Arra kérnélek, ha vannak fényképeid, dokumentumaid diákéveiddel kapcsolatban kérlek, küldd el a másolatokat a weblap számára.
E-mail címem: abacs1@t-online.hu
Weblap címe: www.bagiszki.hu
Várom jelentkezésed, Csaba
From: Yazzoo [mailto: gabrielark@freemail.hu]
Sent: Monday, April 04, 2011 9:59 PM
To: Király Csaba
Subject: Re: Bagi 87c Knyazoviczki Gábor
Üdvözlöm Tanár úr!
Végre internetközelbe kerültem... :-) Én is örülök, hogy találkoztunk, megnézem a fényképeimet, irataimat, meg az iskola weboldalát. Ha valami érdekeset találok, beszkennelem és elküldöm. (Remélem, jó lett a vasanyag.)
Körülnézek és írok a napokban. Tisztelettel: Gábor
Az interneten Gábor neve alatt az alábbi sorok olvashatóak, az Iskola diákjai a neten menüpontban: Knyazoviczki Gábor
«« Vissza ««
Észrevételeket és javaslatokat a dokaistvanne@gmail.com e-mail címre várjuk.