Beköszönő - 2011

«« Vissza ««

Fazekas Ferenc  1992 IV. a

2011-03-10

Fazekas Ferenc az 1992. IV. a volt diákja

 

 

 

Kedves tanáraim és Bagisok!
1988-1992-ig voltam tanulója az iskolának és 1992-ben érettségiztem a IV. A osztályban.

Osztályfőnököm Melega Kálmánné volt.

Kamaszok voltunk és kenyényfejűek, de kedves tanáraim sokszor elbeszélgettek velünk a folyosón, ha tehették.

Én nem dolgoztam soha a szakmámban, de ez az iskola olyan útravalót adott nekem, amiért hálás vagyok, mert felkészített az életre.

 

Fazekas Ferenc
1992 IV/A osztály volt tanulója

Pestszenterzsébeti Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium

 

 

 

„Kedves tanáraim voltak sokan”. – írta Fazekas Ferenc vendégkönyvi bejegyzésében.

Az apró momentumokat, megőrzött emlékképeket egy-egy mondattal a tanári névsorban mutatja be szerkesztőségünk.

 

Melega Kálmánné

Binner László

Kuruczné Kiss Éva

Melega Kálmán

Kovács Sándor

Christián Györgyné

Fébó György

 

 

«« Vissza ««



Észrevételeket és javaslatokat a dokaistvanne@gmail.com e-mail címre várjuk.