«« Vissza ««

Üzenet küldője: Dóka Istvánné [Rácz Mária]
Címzett(ek): Énekes Ferenc [Feri, Feró]
Feladás dátuma: 2010. január 17
Kedves Ferenc!
Dóka Istvánné vagyok, a bagi honlap szerkesztőségéből. Én korábban írtam már Önnek egy levelet, melyben meginvitáltam néhány sor beküldésére az iskolás évekről, vagy / és a felnőtt, dolgos évekről, a honlap számára. Az iwiw -ről látom, munkája mellett igen szép elfoglaltságot is talált az aktív pihenésre. Örömmel olvasnánk erről szóló írását is.
Szinte minden a középiskolás évekből indul ki. Ezt mindenkinél be lehet mutatni. Szép bejegyzést tett a honlap Vendégkönyvébe. Ha még kaphatnánk valamilyen bővítményt, akár régi barátságáról, csak érintőlegesen is, vagy egy-egy fotót.
Egyébként látom a Lázár Vilmos Általános Iskolába járt, mint én is, csak én kicsit több, mint 10 évvel Ön előtt. Azok is szép emlékek, s mindenképpen kapcsolódik a középiskolához, ahova onnan átléptünk. Néhány osztálytársával, avagy barátjával megfogalmazhatnának egy rövid kis történetet.
Nem szeretném erőltetni, de ha egyszer mégis adódik egy alkalom, én fogadom levelét. Várjuk, Király Csabával együtt.
Üdvözlettel: Dóka Iné Rácz Mária
Üzenet küldője: Énekes Ferenc [Feri, Feró]
Címzett(ek): Dóka Istvánné [Rácz Mária]
Feladás dátuma: 2010. január 22., 14:49
Kedves Mária!
Köszönöm megkeresését, nem felejtettem el, csak elég elfoglalt életet élek. Mindenképpen jelentkezni fogok.
Üdvözlettel: Énekes Ferenc
2008 tavaszán megrendezésre került osztálytalálkozó fotóit szerkesztőségünk megkapta, s felhelyezte a találkozók oldalán.
Üzenet küldője: Dóka Istvánné
Feladás dátuma: 2013. október 17. 8:30.
Kedves Ferenc!
A bagi honlap szerkesztőségéből írok. Értesítést kaptunk arról, hogy az osztály összejövetelre készült, melynek időpontja október 11. Ennek kapcsán megnyitottunk egy oldalt a weblapon, ahova várjuk az Önök üzenetét. Beszámoló a találkozóról, fotók a résztvevőkről, stb. Deák tanárnő tájékoztatott bennünket. Szeretettel várjuk, hogy a megnyitott oldalhoz további tartalom kerülhessen fel az Önök küldeménye alapján. 2013. 10. 11. 1978 IV. a osztály 35 év után
Üdvözlettel: Dóka Istvánné
Üzenet küldője: Énekes Ferenc
Feladás dátuma: 2013. október 17 17:17
Kedves Dóka Istvénné!
Köszönjük érdeklődését, és ezúton is külön köszönjük, hogy ilyen kitartással ápolja iskolánk honlapját. A találkozó nagyon jól sikerült, ha jól emlékszem 17 diák és 4 tanár vett részt. A fényképek - mivel többen is fotóztunk - begyűjtés alatt állnak, ha összeállt a válogatási alap, akkor beküldünk Önnek egy pár jól használható fotót. Lehet, hogy ebben idén is Hekele Attila lesz a leggyorsabb. Üdvözlettel: Énekes Ferenc
«« Vissza ««
Észrevételeket és javaslatokat a dokaistvanne@gmail.com e-mail címre várjuk.