«« Vissza ««
2011-03-10
Fazekas Ferenc az 1992. IV. a volt diákja

Kedves tanáraim és Bagisok!
1988-1992-ig voltam tanulója az iskolának és 1992-ben érettségiztem a IV. A osztályban.
Osztályfőnököm Melega Kálmánné volt.
Kamaszok voltunk és kenyényfejűek, de kedves tanáraim sokszor elbeszélgettek velünk a folyosón, ha tehették.
Én nem dolgoztam soha a szakmámban, de ez az iskola olyan útravalót adott nekem, amiért hálás vagyok, mert felkészített az életre.
Fazekas Ferenc
1992 IV/A osztály volt tanulója
Pestszenterzsébeti Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium
„Kedves tanáraim voltak sokan”. – írta Fazekas Ferenc vendégkönyvi bejegyzésében.
Az apró momentumokat, megőrzött emlékképeket egy-egy mondattal a tanári névsorban mutatja be szerkesztőségünk.
Melega Kálmánné
Binner László
Kuruczné Kiss Éva
Melega Kálmán
Kovács Sándor
Christián Györgyné
Fébó György
«« Vissza ««
Észrevételeket és javaslatokat a dokaistvanne@gmail.com e-mail címre várjuk.