From: Katona Sanyi 2
Sent: Tuesday, August 10, 2010 7:45 PM
Hosszú idő után ismét a bagiszki honlapra tévedtem és örömmel tapasztaltam, hogy folyamatosan bővül.
Nem emlékszem rá, hogy amikor utoljára néztem, volt-e osztálytalálkozó mappa, de most örömmel látom, hogy van.
Én az 1980-ban végzett 4/C be jártam, sajnos csak egy osztálytalálkozónk volt azóta 2006-ban és nem túl nagy létszámban. Az összejövetelünk alkalmával készült néhány fotó is, amit szívesen rendelkezésre bocsátok az oldalon való megjelenítéshez, amennyiben igényt tartasz rá.
Üdvözlettel: Katona Sándor
Üzenet küldője: Király Csaba
Feladás dátuma: 2010/8/10
Kedves Sándor!
Természetesen örömmel feltöltjük az általad küldött fotókat.
Várjuk leveledet, Csaba
From: Király Csaba
Sent: Sunday, August 15, 2010 2:24 PM
To: Katona Sándor
Kedves Sanyi!
Köszönöm a képeket, amiket még a mai nap folyamán felteszek a weblapra.
Természetesen én vagyok az a Király Csaba, akivel a műhelyben találkozhattál. Nyugodtan tegező stílusban írhatod leveledet, hiszen már Te is felnőtt ember lettél, s a korkülönbség már nem számít.
Szeretném, ha egy pár sorban leírnád, milyen emlékeid vannak a bagis korszakból, illetve hogyan alakult életed az érettségi után?
Várom leveled, Csaba
From: Király Csaba
Sent: Sunday, August 15, 2010 3:40 PM
To: Katona Sándor
Kedves Sanyi!
Kérlek, nézd meg az aktuális oldalakat a fényképekkel kapcsolatban, s ahol emlékszel a nevekre, írd meg azokat. A fejlécet is kérem kitölteni, mikor, hol, ki szervezte az osztálytalálkozót?
Tudok egy keveset segíteni tanárok felkutatásában a következő módon.
Dr. Gockler Lajosnén keresztül elérhető Csete Zoltánné, Deák Ferencnén keresztül Takács Gyuláné dr. érhető el.
Bökönyszegi István, Bezzegh István, Bokor Levente ugyancsak elérhető: Varga Sándor 1978 IV. b osztályos tanulón keresztül. Vargáék profi módon szervezték meg osztálytalálkozójukat, érdemes a fórumukat elolvasni.
Továbbá Melega Kálmánné telefonszámát is tudom.
Kérlek, írd meg, kikkel szeretnéd felvenni a kapcsolatot a következő osztálytalálkozóval kapcsolatban.
Várom leveled, Csaba
From: Katona Sanyi 2
Sent: Sunday, August 15, 2010 8:53 AM
To: Király Csaba
Zavarban vagyok a megszólítással kapcsolatban, mivel nem tudom, hogy ön azonos-e azzal a Király Csabával, aki gyakorlati oktató volt a Bagiban annak idején. Szóval elnézést, hogy az első levelemben letegeztem!
Tisztelt Király Csaba!
Íme, küldök néhány képet magunkról, ahogy megígértem. Időközben találtam két ballagási képet is az 1980-as ballagásunkról, ezeket is mellékelem. Két levélben küldöm a képeket, nehogy a mellékletek mérete miatt ne továbbítódjon!
Üdvözlettel: Katona Sándor
From: Katona Sanyi 2
Sent: Sunday, August 15, 2010 9:27 AM
Íme az 1980-ban végzett 4.C osztálytalálkozójáról néhány kép 2006 novemberéből.
A csoportképen láthatok: (hátsó sor balról-jobbra) Wágner József; Duvin Mihály; Horváth András; Kocsis Gyula; Muzsik Dezső; Kun Sándor; Katona Sándor Ülő sor: Baranyi Károly; Wágner Mihály; Haász Lajosné (Éva néni); Plausin Marján
Nagyon szépen köszönöm, hogy megjelenteti a honlapon ennek számunkra fontos eseményeknek az emlékeit, és ezzel talán felbukkan néhány számunkra eddig elérhetetlen osztálytársunk.
És még egy kérdésem, kérésem lenne, mivel lassan esedékes lenne újabb találkozó szervezése. Tudna-e nekem segíteni az akkori tanáraink elérhetőségével kapcsolatban, mivel 2006-ban nem voltam túl sikeres ebben a témában.
További sok sikert, jó egészséget és lelkesedést kívánok a honlap szerkesztéséhez is!
Köszönettel: Katona Sándor
Szerkesztői kiegészítés!
Katona Sándor levele és küldeménye alapján szerkesztőségünk az 1980 IV. c osztály részére nyitott egy oldalt a Ballagás menüpontban, valamint egy másik oldalt, az Osztálytalálkozó menüpont alatt, ahol néhány kedves fénykép látható a 2006 novemberi találkozóról. Köszönjük Sándor közreműködéséért!
From: Katona Sanyi 2
Sent: Saturday, September 18, 2010 5:04 PM
Tisztelt tanár úr!
Elnézést kérek a késlekedésért, hogy csak most válaszolok a kérdéseidre! A ballagási 1-es képen az osztályfőnőkünk után Baranyi Károly és Oszlánczi László látható. A 2-es képen Oszlánczi László, Hódosi László, Katona Sándor, Duvin Mihály, Kovács Imre és Fazekas László látható.
Az osztálytalálkozónk 2006 novemberében volt Csepelen a Bogrács étteremben, a találkozót én szerveztem. Az osztálytalálkozóról készült képeket Wágner Mihály készítette (a csopot képet egy pincér).
Köszönöm a segítséget, remélem hamarosan élek is vele.
További jó egészséget kívánok.
Katona Sanyi
From: Király Csaba [mailto:abacs1@t-online.hu]
Sent: Sunday, September 19, 2010 10:12 AM
Kedves Sanyi!
Köszönöm az osztályotokkal kapcsolatos adatokat.
Csaba